Sammensetning av UH-IT

Medlemmer:

Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet:                 Håkon Alstad

Universitetet i Bergen:                                                        Tore Burheim

Universitetet i Oslo:                                                             Lars Oftedal  

Universitetet i Tromsø:                                                        Stig Ørsje

Universitetet i Agder:                                                           Tord Tjeldnes

Universitetet i Stavanger:                                                    Sjur Bjerke 

Nord universitet:                                                                  Odd Asbjørn Halseth

Norges miljø- og biovitenskapelige universitet:                  Ståle Mørch

OsloMet – storbyuniversitetet:                                            Ketil Are Lund

Universitetet i Sørøst-Norge:                                              Thomas Wilhelmsen

Høgskolen i Innlandet:                                                        Brigt Birkeland

Høgskulen på Vestlandet:                                                   Idar Flemmen

Handelshøyskolen BI:                                                         Elin Borrebæk

Arkitektur- og designhøgskolen i Oslo:                               Frode Gether-Rønning 

Høgskolen i Østfold:                                                            Jørgen Grønlund

Kunsthøgskolen i Oslo:                                                       Geir Hamre Moe 

Norges idrettshøgskole:                                                      Hans Olav Krogsæter 

Høgskolen i Molde:                                                             Kjetil Kroknes 

Norges musikkhøgskole:                                                     Robert Haugan 

Høgskulen i Volda:                                                              Stig Flåskjer 

Norges Handelshøyskole:                                                   Thor-Inge Næsset

Samisk høgskole:                                                                Frank Robert Turi

 

Faste observatører:

Unit:                                                                                     Sigurd Eriksson

Uninett:                                                                                Tom Røtting

 

Leder:

Tord Tjeldnes, Universitetet i Agder

 

Arbeidsutvalg:

Tord Tjeldnes, Universitetet i Agder

Håkon Alstad, Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet

Idar Flemmen, Høgskulen på Vestlandet

Frode Gether-Rønning, Arkitektur- og designhøgskolen i Oslo

 

Koordinator:

Annette Grande Furset, Unit

Publisert 24. feb. 2021 13:47 - Sist endret 24. feb. 2021 13:51